Podcasty

Nasz kanał na na Spotify:

Co przyjdzie, a co nie! Bazzar część II
Co poszło co doszło..
Tym razem w piekarniku Antiquity
W sierpniu poza upałami był też ciekawe rozgrywki

W Afganistanie gorąco

Kamieni milowych ciąg dalszy

Abstrakt z klimatem

Tym się zagrywaliśmy w lipcu

Taki przedsmak odcinka Oskarżonej.
Kawał pięknej historii, nasza droga po planszówkowym trakcie.
Stoi na półce lokomotywa, blichtr i smar po niej spływa. Ale którą wybrać?
Takie ciekawe tytuły pojawiły się w czerwcu na naszym stole
Ostatnia część Wydrzej trylogii. Zapraszamy
O Brassie wiecie już wszystko, ale nie wszyscy więc Piton dopilnuje żeby to się zmieniło. Na gorąco: Brass.
Kontynuujemy wycieczkę po holenderskim wydawnictwie Splotter Spellen. Przed nami najstarsze okazy z ich wyjątkowej kolekcji. Pan Piotr oprowadza, mówi bardzo sensownie i ciekawie
Jesteśmy w trakcie trwania euro 2020 i kampanii Wiedźmina więc pora podsumować maj.
Holandia to kraj tulipanów, smakowitych serów, zabytkowych wiatraków i… jednej wydry. Zapraszamy do posłuchania naszej historii o grach wydawnictwa Splotter Spellen. W pierwszej części opowiemy czym się wyróżniają ich gry, dlaczego je kochamy i co w nich jest innego. W kolejnych postaramy się przybliżyć charakter poszczególnych wydr. Pan Yapa zaprasza
Na gorąco to nasze swobodne gadanie o grze zaraz po partii. Wszyscy mamy jakieś oczekiwania względem gry, zestawiamy je z innymi poznanymi tytułami i bardzo subiektywnie oceniamy jakie pierwsze wrażenie zrobiła na nas gra. Zapraszamy do posłuchania.
Tym razem Homeworlds

A więc tak, zapraszamy Was do posłuchania o grach które potrafią dać po głowie ale robią to w ciekawy sposób. Jedziemy Panowie.
Zbliża się gorący okres jeśli chodzi o gry kolejowe, postanowiliśmy zajrzeć co czeka nas w GMT games, a tam:
1848: Australia Helmut Ohley, Leonhard „Lonny” Orgler
1846: The Race for the Midwest Thomas Lehmann
1862: Railway Mania in the Eastern Counties Mike Hutton
Uwaga, uwaga to nie recenzja!!
Na gorąco to nasze swobodne gadanie o grze zaraz po partii. Wszyscy mamy jakieś oczekiwania względem gry, zestawiamy je z innymi poznanymi tytułami i bardzo subiektywnie oceniamy jakie pierwsze wrażenie zrobiła na nas gra. Zapraszamy do posłuchania.
Tym razem Roads & boats z dodatkiem et cetera
Uwaga, uwaga to nie recenzja!!
Na gorąco to nasze swobodne gadanie o grze zaraz po partii. Wszyscy mamy jakieś oczekiwania względem gry, zestawiamy je z innymi poznanymi tytułami i bardzo subiektywnie oceniamy jakie pierwsze wrażenie zrobiła na nas gra. Zapraszamy do posłuchania. Tym razem Sekigahara.
Co robić, jak żyć i w co grać? Prawie jak Dylematy wagonika ale po latach zbieractwa trochę się już tego nagromadziło a tytułów do ogrania przybywa. Jak to jest u Was z selekcją gier… A może graczy?
Uwaga, uwaga to nie recenzja!!
Na gorąco to nasze swobodne gadanie o grze zaraz po partii. Wszyscy mamy jakieś oczekiwania względem gry, zestawiamy je z innymi poznanymi tytułami i bardzo subiektywnie oceniamy jakie pierwsze wrażenie zrobiła na nas gra. Zapraszamy do posłuchania.
Uwaga, uwaga to nie recenzja!!Na gorąco to nasze swobodne gadanie o grze zaraz po partii. Wszyscy mamy jakieś oczekiwania względem gry, zestawiamy je z innymi poznanymi tytułami i bardzo subiektywnie oceniamy jakie pierwsze wrażenie zrobiła na nas gra. Zapraszamy do posłuchania. Tym razem Gra o tron LCG.
Widać już dym z komina na horyzoncie, to oznacza że zbliżamy się do końca. Ostatnie brudne zagrania, brzdęk giełdowego dzwonka i można startować do boju. Mam nadzieję że któreś z tych porad Wam się przydały i zapraszamy do wysłuchania przedostatniej części.
Zapraszamy na kolejny odcinek nocnych rozmów o grach. Tym razem zebraliśmy topkę 5 gier z rankingu BGG których miejsca znajdują się powyżej 500 do 1000.
Prawie już jesteśmy przy stacji końcowej. Przed nami kolejne porady, tym razem podpowiemy czy budować tory w lewo czy prawo? Zapraszamy
Na giełdzie bywa różnie. Jedni wierzą, że brudne skarpetki dadzą im wystarczająco dużo szczęścia, inni uprawiają tantrę w schowku na szczotki. Czy zawsze kto pierwszy ten lepszy? Obstawiać nisko czy wysoko? Posłuchajcie jak ujarzmić bestię zwaną 18xx
Zapraszamy do serii Porady, w pierwszej części opowiemy o licytacji spółek prywatnych

Jak licytować tak zwanych prywaciarzy, żeby nasz sen o bogactwie nie zakończył się jeszcze przed pierwszą rundą giełdową? Dobrze, zacząć to podstawa, posłuchajcie jak.
Witajcie ponownie, tym razem pogadamy z Jarkiem o naszym doświadczeniach z grami online. Standardowo Iwonka przestrzega
No i doczekaliśmy się końcowego nagrania gdzie na ławie oskarżonej ląduje cały cygański tabor gier kolejowych. 
Witamy serdecznie w naszej kolejnej części zarzutów Oskarżona, tym razem powoli sięgamy po poważniejsze dowody na winę gier kolejowych. Zapraszamy do posłuchania.
Witamy serdecznie! Jeśli zupełnie nie wiecie o co chodzi z grami kolejowymi z serii 18xx to tutaj pomożemy Wam poznać je bliżej. Zapraszamy na odcinek Oskarżona
Zapraszamy do ostatniej części naszej nowej serii Oskrażona, w której mierzymy się z mitami, legendami, plotkami i paszkwilami na temat tytułowej gry. Tym razem podsumowanie.
Zapraszamy do drugiej części naszej nowej serii Oskrażona, w której zmierzymy się z mitami, legendami, plotkami i pszakwilami na temat tytułowej gry. Tym razem długo… ale nie nudno 😀
Zapraszamy do naszej nowej serii Oskrażona, w której zmierzymy się z mitami, legendami, plotkami i pszakwilami na temat tytułowej gry.
UWAGA!  Treść zawiera strasznie twarde suchary
Witam, z tej strony dżenteleni przy stole. Zapraszamy na nasze planszówkowe gadanie. Tym razem będą to gry w które gra nam się najlepiej w składzie dwuoosobwym. Oprócz tego ploteczki o zapowiedzianych grach, tytuły które ostatnio graliśmy no i najważniejszy temat co wyleciało i przyleciało do kolekcji gier. Zapraszamy